Έτοιμες οι παγκορασίδες

Όλα έτοιμα είναι για τους ημιτελικούς των παγκορασίδων. Η ομάδα μας στον πρώτο ημιτελικό αντιμετωπίζει τον Ναύαρχο Βότση στις 18.00 στο κλειστό της
Μίκρας.

Ο προπονητής της ομάδας μας, Τσαϊρέλης Γιάννης δήλωσε: «Είμαστε πολύ χαρούμενοι που σε τρίτο Final 4 δίνουμε το «παρών». Το πρωτάθλημα των παγκορασίδων είναι ιδιαίτερο γιατί αγωνίζονται πολλά κορίτσια για πρώτη φορά σε επίσης διοργανώσεις. Είναι τα παιδιά που θα πρωταγωνιστήσουν στο μέλλον στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα. Ο Άρης μπόρεσε να δώσει το «παρών» με μία νέα φουρνιά που είναι πολλά υποσχόμενη. Ευχόμαστε να πραγματοποιηθούν τέσσερα δυνατά παιχνίδια. Το σίγουρο είναι ότι και οι τέσσερις ομάδες άξια έφτασαν ως εδώ γιατί απέκλεισαν δυνατούς αντιπάλους. Το γήπεδο που έχει επιλεχθεί είναι το κατάλληλο για να έρθει ο κόσμος, καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες».

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

 FINAL 4  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Αγώνας:

Ημερομηνία Time Πρωτάθλημα Season #Αγν.
03/06/2017 7:00 pm FINAL 4 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017 2

Αποτέλεσμα Αγώνα

Ομάδα123SetsΑποτέλεσμα
Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2525253Win
ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2018170Loss

Μικρός Τελικός

Αγώνας:

Ημερομηνία Time Πρωτάθλημα Season #Αγν.
03/06/2017 5:00 pm FINAL 4 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017 2

Αποτέλεσμα Αγώνα

Ομάδα1234SetsΑποτέλεσμα
ΑΡΗΣ(Παγκ)251325253Win
ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)212521221Loss

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Δ’ ΦΑΣΗ   play off 8

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ / ΗΤΤΕΣ  – Δ’ ΦΑΣΗ   play off 8

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΝ.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)2061
1ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2061
3ΑΡΗΣ(Παγκ)2167
3Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2167
5ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ)1276
5ΕΟΣ(Παγκ)1276
7ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ)0216
7ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ)0216

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Γ ΦΑΣΗ   3ος Όμιλος

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ου Ομίλου

Οι δυο πρώτες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)6330918.18
2ΑΡΗΣ(Παγκ)5321641.46
3ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)4312470.56
4ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)3303290.22

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

B ΦΑΣΗ   1οι vs 4οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
2017-03-30 18:30:0030/03/2017 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ) vs ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-17 18:30:0017/03/2017 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ) vs ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-18 14:00:0018/03/2017 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ) vs ΑΡΗΣ(Παγκ)1 - 31
2017-03-18 14:00:0018/03/2017 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ(Παγκ) vs ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-18 15:00:0018/03/2017 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ(Παγκ) vs ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ)0 - 31
2017-03-19 12:00:0019/03/2017 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ(Παγκ) vs ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ)0 - 31
2017-03-20 20:00:0020/03/2017 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ(Παγκ) vs ΕΟΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-20 21:00:0020/03/2017 ΧΑΝΘ(Παγκ) vs Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-20 19:00:0020/03/2017 ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ) vs ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ(Παγκ)3 - 02
2017-03-25 14:00:0025/03/2017 ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ) vs ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)3 - 02
2017-03-25 20:00:0025/03/2017 ΑΡΗΣ(Παγκ) vs ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)3 - 02
2017-03-24 20:00:0024/03/2017 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ) vs ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ(Παγκ)3 - 02
2017-03-26 15:00:0026/03/2017 ΕΟΣ(Παγκ) vs ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)3 - 02
2017-03-26 18:00:0026/03/2017 Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ) vs ΧΑΝΘ(Παγκ)3 - 02
2017-03-27 18:00:0027/03/2017 ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ) vs ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ)3 - 02
2017-03-27 19:30:0027/03/2017 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ) vs ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ(Παγκ)3 - 02

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ – ΗΤΤΕΣ  1οι vs 4οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΝ.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ)2060
1ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)2060
1ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ)2060
1ΕΟΣ(Παγκ)2060
1ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2060
1Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2060
1ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ)2060
8ΑΡΗΣ(Παγκ)2061
9ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)0216
10ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ(Παγκ)0206
10ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)0206
10ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ(Παγκ)0206
10ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)0206
10ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ(Παγκ)0206
10ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ)0206
10ΧΑΝΘ(Παγκ)0206

B ΦΑΣΗ  2οι vs 3οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
2017-03-17 19:00:0017/03/2017 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Παγκ) vs ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-18 12:30:0018/03/2017 ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(Παγκ) vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ(Παγκ)0 - 31
2017-03-18 13:00:0018/03/2017 ΑΝΑΤΟΛΙΑ(Παγκ) vs ΒΑΟ(Παγκ)0 - 31
2017-03-18 14:00:0018/03/2017 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ(Παγκ) vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ(Παγκ)1 - 31
2017-03-18 15:15:0018/03/2017 ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ(Παγκ) vs ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)0 - 31
2017-03-19 20:00:0019/03/2017 ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ) vs ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ)0 - 31
2017-03-20 20:00:0020/03/2017 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤ.(Παγκ) vs ΑΟ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ(Παγκ)0 - 31
2017-03-18 15:30:0018/03/2017 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ(Παγκ) vs ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.(Παγκ)2 - 31
2017-03-25 15:00:0025/03/2017 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ) vs Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Παγκ)3 - 02
2017-03-25 15:30:0025/03/2017 ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ) vs ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ(Παγκ)3 - 02
2017-03-25 20:00:0025/03/2017 ΒΑΟ(Παγκ) vs ΑΝΑΤΟΛΙΑ(Παγκ)3 - 02
2017-03-26 11:30:0026/03/2017 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ(Παγκ) vs ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(Παγκ)3 - 02
2017-03-26 16:00:0026/03/2017 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ(Παγκ) vs ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ(Παγκ)3 - 22
2017-03-26 20:00:0026/03/2017 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ) vs ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)3 - 02
2017-03-27 20:00:0027/03/2017 ΑΟ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ(Παγκ) vs ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤ.(Παγκ)1 - 32
2017-03-25 15:30:0025/03/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.(Παγκ) vs ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ(Παγκ)3 - 02
2017-04-01 20:00:3301/04/2017 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤ.(Παγκ) vs ΑΟ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ(Παγκ)3 - 03

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ – ΗΤΤΕΣ  2οι vs 3οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΑγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ(Παγκ)22060
1ΒΑΟ(Παγκ)22060
1ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)22060
1ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)22060
1ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ)22060
6ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.(Παγκ)22062
7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ(Παγκ)22063
8ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤ.(Παγκ)32164
9ΑΟ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ(Παγκ)31246
10ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ(Παγκ)20236
11ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ(Παγκ)20226
12ΑΝΑΤΟΛΙΑ(Παγκ)20206
12ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ(Παγκ)20206
12ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(Παγκ)20206
12ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)20206
12Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Παγκ)20206

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Α ΦΑΣΗ   Δ’ Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
2017-02-11 16:30:0011/02/2017 ΠΑΟΚ(Παγκ) vs ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ)0 - 31
2017-02-11 17:00:0011/02/2017 ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ) vs ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ)3 - 01
2017-02-11 18:00:0011/02/2017 ΒΑΟ(Παγκ) vs ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)3 - 01
2017-02-18 14:00:0018/02/2017 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ) vs ΠΑΟΚ(Παγκ)3 - 02
2017-02-18 20:00:0018/02/2017 ΒΑΟ(Παγκ) vs ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ) ΝΕΑ ΩΡΑ1 - 32
2017-02-18 18:00:0018/02/2017 ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ) vs ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ)3 - 12
2017-02-25 15:00:0025/02/2017 ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ) vs ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)3 - 03
2017-02-25 16:30:0025/02/2017 ΠΑΟΚ(Παγκ) vs ΒΑΟ(Παγκ)0 - 33
2017-02-25 18:00:0025/02/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ) vs ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ)1 - 33
2017-03-04 15:30:0004/03/2017 ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ) vs ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ)3 - 24
2017-03-04 17:00:0004/03/2017 ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ) vs ΠΑΟΚ(Παγκ)3 - 04
2017-03-04 18:00:0004/03/2017 ΒΑΟ(Παγκ) vs ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ)3 - 04
2017-03-11 14:00:0011/03/2017 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ) vs ΒΑΟ(Παγκ)0 - 35
2017-03-11 16:30:0011/03/2017 ΠΑΟΚ(Παγκ) vs ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)0 - 35
2017-03-11 18:00:0011/03/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ) vs ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ)0 - 35

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Α ΦΑΣΗ   Δ’ Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ)1055015113.64
2ΒΑΟ(Παγκ)95411334.19
3ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)8532990.99
4ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ)75238100.79
5ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ)65145120.41
6ΠΑΟΚ(Παγκ)55050150.00