Συνεχίζουν και οι Παγκορασίδες

Νίκησε η ομάδα μας με 3- 1 μέσα στη Γέφυρα τον τοπικό Ηρακλή και πέρασε στην φάση των οχτώ του πρωταθλήματος παγκορασίδων. Τη Δευτέρα θα γίνει η κλήρωση των προημιτελικών.Μπράβο σε όλους και όλες…Συνεχίζουμε!!!

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Γ ΦΑΣΗ   3ος Όμιλος

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ου Ομίλου

Οι δυο πρώτες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)6330918.18
2ΑΡΗΣ(Παγκ)5321641.46
3ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)4312470.56
4ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)3303290.22

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

B ΦΑΣΗ   1οι vs 4οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ – ΗΤΤΕΣ  1οι vs 4οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΝ.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ)2060
1ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)2060
1ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ)2060
1ΕΟΣ(Παγκ)2060
1ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2060
1Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2060
1ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ)2060
8ΑΡΗΣ(Παγκ)2061
9ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)0216
10ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ(Παγκ)0206
10ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)0206
10ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ(Παγκ)0206
10ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)0206
10ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ(Παγκ)0206
10ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ)0206
10ΧΑΝΘ(Παγκ)0206

B ΦΑΣΗ  2οι vs 3οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
3

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ – ΗΤΤΕΣ  2οι vs 3οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΑγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ(Παγκ)22060
1ΒΑΟ(Παγκ)22060
1ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)22060
1ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)22060
1ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ)22060
6ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.(Παγκ)22062
7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ(Παγκ)22063
8ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤ.(Παγκ)32164
9ΑΟ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ(Παγκ)31246
10ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ(Παγκ)20236
11ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ(Παγκ)20226
12ΑΝΑΤΟΛΙΑ(Παγκ)20206
12ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ(Παγκ)20206
12ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(Παγκ)20206
12ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)20206
12Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Παγκ)20206

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Α ΦΑΣΗ   Δ’ Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
2
2
2
3
3
3
4
4
4
5
5
5

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Α ΦΑΣΗ   Δ’ Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ)1055015113.64
2ΒΑΟ(Παγκ)95411334.19
3ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)8532990.99
4ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ)75238100.79
5ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ)65145120.41
6ΠΑΟΚ(Παγκ)55050150.00