SEASON 2015-2016

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Σεζόν 2015-2016
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑRosterΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣΕΔΡΑ

A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 – 2016 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ολυμπιακός ΣΦΠ612221164106.34
2Παναθηναϊκός ΑΟ552218459163.66
3ΑΟ Θήρας482217554252.15
4Πανναξιακός ΑΟΝ472216654311.75
5ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ472216654311.74
6ΑΕΚ Αθηνών3422101246441.04
7ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil282291339490.79
8ΓΣ Ηλιούπολης232281431490.63
9ΑΠΣ Αίας Ευόσμου202271527510.53
10ΟΠ Ρεθύμνου152251723580.40
11Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός92222017600.30
12ΑΟΦ Πορφύρας92231918620.29

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015-2016 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Επιλέξτε Αγωνιστική

ΕΔΡΑ: ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΕΖΟΝ 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
PLAY OFF

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
Γ’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΡΗΣ(Παγκ.-Α)6330924.30
2ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ.-Α)5321741.71
3ΧΑΝΘ(Παγκ.-Α)4312570.70
4ΑΕΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ.-Α)3303190.11

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Play Off 32 (στις 2 νίκες)

 ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ (2 ΝΙΚΕΣ)

PosΟμάδαΝ.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1EΛΠΙΣ(Παγκ.-Α)2060
1ΑΕΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ.-Α)2060
1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(Παγκ.-Α)2060
1Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Παγκ.-Α)2060
1ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ(Παγκ.-Α)2060
1Ν.ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ.-Α)2060
1ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ.-Α)2060
1ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ.-Α)2060
9ΑΡΗΣ(Παγκ.-Α)2060
10ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ(Παγκ.-Α)2061
10ΕΟΣ(Παγκ.-Α)2061
12ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ.-Α)2062
12ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ(Παγκ.-Α)2062
14ΧΑΝΘ(Παγκ.-Α)2064
15ΑΙΑΣ(Παγκ.-Α)2064
16ΖΕΦΥΡΟΣ(Παγκ.-Α)2175

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
Β’ ΦΑΣΗ  Play Off 32 (στις 2 νίκες) 1οι vs 4οι

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
Β’ ΦΑΣΗ  Play Off 32 (στις 2 νίκες) 2οι vs 3οι

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
Α’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ε’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΡΗΣ(Παγκ.-Α)844012110.91
2Ανατόλια(Παγκ.-Α)6422971.27
3Κρόνος(Παγκ.-Α)6422780.86
4Πειραματικό(Παγκ.-Α)6422790.77
5Εθνικός Πυλαίας(Παγκ.-Α)44042120.17

ΑΝΑΛΥΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ

PosΟμάδαΒ.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ανατόλια(Παγκ.-Α)4541.32
2Πειραματικό(Παγκ.-Α)4441.03
3Κρόνος(Παγκ.-Α)4450.84

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Α' ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΖΟΝ 2015-2016

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΠΕΣΘ 2015-2016
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ.-Β)201010030127.27
2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. 1(Παγκ.-Β)1810822492.64
3ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1(Παγκ.-Β)18108224112.16
4ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ.-Β)17107323112.07
5ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ.(Παγκ.-Β)16106421141.49
6ΑΣ ΑΡΗΣ 1(Παγκ.-Β)14104616190.84
7ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ.(Παγκ.-Β)13103713250.52
8ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.(Παγκ.-Β)12102813240.54
9ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ(Παγκ.-Β)12103711250.44
10ΖΕΦΥΡΟΣ(Παγκ.-Β)1110195270.18
11ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ(Παγκ.-Β)710379230.39

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Β' ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΖΟΝ 2015-2016

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΠΕΣΘ 2015-2016
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΠΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ.-B)201010030214.29
2ΑΠΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ(Παγκ.-B)1910912947.07
3ΠΑΟΚ(Παγκ.-B)17107324161.49
4ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ(Παγκ.-B)17107323171.35
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. 2(Παγκ.-B)16106422141.56
6ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.(Παγκ.-B)15105517161.06
7ΑΕΝ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ(Παγκ.-B)14104616240.66
8ΑΣ ΑΡΗΣ 2(Παγκ.-B)13103714230.61
9ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ(Παγκ.-B)13103711220.50
10ΑΝΑΤΟΛΙΑ(Παγκ.-B)1110198280.28
11ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2(Παγκ.-B)10100102300.07

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΖΟΝ 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΠΕΣΘ 2015-2016
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ 3(Παγκ.-B)179812546.10
2ΒΑΟ(Παγκ.-B)179812482.96
3ΕΟΣ(Παγκ.-B)1697225112.25
4ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ(Παγκ.-B)1596319121.57
5ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 3(Παγκ.-B)1495416141.13
6ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ(Παγκ.-B)1394518171.05
7ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ.-B)1293612190.63
8ΑΕ ΑΞΙΟΥ 1(Παγκ.-B)1293610200.50
9ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ(Παγκ.-B)109186260.23
10ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ(Παγκ.-B)99093270.11

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΕΖΟΝ 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΕΠΕΣΘ 2015-2016

Γ ΦΑΣΗ 3ος Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Γ ΦΑΣΗ 3ος Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ελπίς Αμπελοκήπων(Κορ.)116511681.98
2Ναύαρχος Βότσης(Κορ.)963314121.16
3ΑΡΗΣ(Κορ.)862410120.83
4ΑΣΚ Λαγκαδά(Κορ.)86247150.46

Β ΦΑΣΗ PLAY OFF
Πρόκριση στις 2 Νίκες (1οι vs 4οι & 3οι vs 2οι) 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΦΑΣΗΣ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Α ΦΑΣΗ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΡΗΣ(Κορ.)844012110.91
2ΒΑΟ(Κορ.)7431942.20
3ΠΟ Μουδανιών(Κορ.)6422761.15
4Ορφέας Πλαγιαρίου(Κορ.)54134100.40
5Δημόκριτος Μυγδονίας(Κορ.)44041120.08

Γ ΦΑΣΗ 3ος Όμιλος

Β ΦΑΣΗ PLAY OFF Πρόκριση στις 2 Νίκες (1οι vs 4οι & 3οι vs 2οι) 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Α ΦΑΣΗ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Επιλέξτε Αγωνιστική

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΕΖΟΝ 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B ΕΠΕΣΘ 2015-2016
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ 1(Κορ-Β.)201010030214.29
2ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2(Κορ-Β.)1910912855.49
3ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 1(Κορ-Β.)18108226112.34
4ΑΕΝ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ 1(Κορ-Β.)16106421151.39
5ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Κορ-Β.)15105518171.05
6ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.(Κορ-Β.)15105518180.99
7ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.(Κορ-Β.)14104613200.65
8Χ.Α.Ν.Θ.(Κορ-Β.)13103714220.63
9ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ(Κορ-Β.)13103712240.50
10ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ(Κορ-Β.)1210288270.30
11ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ.(Κορ-Β.)10100103300.10

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Επιλέξτε Αγωνιστική

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ2 ΣΕΖΟΝ 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B ΕΠΕΣΘ 2015-2016
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΟΥ ΔΥΣΗΣ 2

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞ.(Κορ-Β.)22111103356.47
2ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ(Κορ-Β.)20119231103.07
3ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ(Κορ-Β.)19118328141.99
4ΑΣ ΑΡΗΣ 2(Κορ-Β.)19118326151.72
5ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Κορ-Β.)17107323161.43
6ΑΕ ΑΞΙΟΥ(Κορ-Β.)16115621201.04
7ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ(Κορ-Β.)16115615230.65
8ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ(Κορ-Β.)15115620201.00
9ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ(Κορ-Β.)15114716220.72
10ΔΑΣΩ(Κορ-Β.)1210378250.32
11ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ(Κορ-Β.)1211299280.32
12ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ(Κορ-Β.)11110111330.03

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Επιλέξτε Αγωνιστική

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΣΕΖΟΝ 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
Β’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΡΗΣ(Νεάν.)105501543.66
2ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Νεάν.)95411271.69
3ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞ.(Νεάν.)85321391.43
4ΑΠΣ ΑΙΑΣ(Νεάν.)752310120.83
5ΔΑΣΩ(Νεάν.)65146140.43
6ΑΠΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Νεάν.)55055150.33

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2015-2016
Α’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ελπίς Αμπελοκήπων(Νεάν.)1688024121.82
2ΑΡΗΣ(Νεάν.)158712263.61
3ΔΑΣΩ(Νεάν.)1385318111.62
4Απόλλων Καλαμαριάς(Νεάν.)1385316101.58
5Μέγας Αλέξανδρος(Νεάν.)1284416141.13
6ΜΕΝΤ(Νεάν.)1183511180.61
7Αναγέννηση Ρυσίου(Νεάν.)108268220.36
8Πήγασος Πολίχνης(Νεάν.)98176210.28
9Περσέας(Νεάν.)98173210.14

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Επιλέξτε Αγωνιστική

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Βιογραφικό του προπονητικού υπεύθυνου των Αγωνιστικών Τμημάτων Υποδομών ΙΟΒΤΣΕΒ ΔΗΜΗΤΑΡ ΣΕΖΟΝ 2015-2016
Γενικά ΣτοιχείαΕπαγγελματική ΔραστηριότηταΕπιτυχίες και διακρίσεις

Γεννήθηκε στις 13 Ιουλίου 1965 στην Πόλη Σόφια της Βουλγαρίας.
Είναι πτυχιούχος της Γυμναστικής Ακαδημίας της Σόφιας από το 1990 με ειδικότητες “Καθηγητής Φυσικής Αγωγής” και “Προπονητής Βόλεϊ”.
Κατέχει άδεια άσκησης επαγγέλματος προπονητή πετοσφαίρισης Α’ Κατηγορίας από την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού.
Μέλος του ΣΕΠΠΕ από το 2007

Έχει εργαστεί ως προπονητής στις ακόλουθες ομάδες κατά χρονολογική σειρά:

  • 1984-1985/1985-1986 παίκτης και Βοηθός προπονητή στον Γυμναστικό Σύλλογο Σπάρτακ στο Πλέβεν της Βουλγαρίας
  • 1990-1993 προπονητής στην Ανδρική Ομάδα και των τμημάτων υποδομής στην ομάδα Ζβεζδετς Γόρνα Μάλινα Βουλγαρίας
  • 1992-1995 προπονητής στους εφήβους & παίδες παμπαίδες στον Αθλητικό Σύλλογο C.S. Κ. Α Σόφιας και καθηγητής στο αθλητικό Σχολείο της ίδιας ομάδας
  • 1997-2000 προπονητής Γυναικείας ομάδας και τμημάτων υποδομής στο Γ. Σ. Νίκη Βόλου
  • 2001-2008 προπονητής Γυναικείας ομάδας και τμημάτων υποδομής στον Φιλαθλητικό Λαρισαϊκό Σύλλογο
  • 2008-2010 προπονητής Ανδρικής ομάδας ΣΠΑ Καρδίτσας
  • 2009 βοηθός προπονητή στην Εθνική Ομάδα Κορασίδων
  • 2009-2010 περιφερειακός ομοσπονδιακός προπονητής Ε.Ο.Π.Ε
  • 2010 βοηθός προπονητή Εθνικής Ομάδας Παίδων
  • 2011-2014 Προπονητής Γυναικείας ομάδας και τμημάτων υποδομής στον Α.Σ. Ασκληπιό Τρικάλων 2014-2015
  • 2014-2015 Προπονητής Γυναικείας ομάδας και τμημάτων Υποδομής στον Φιλαθλητικό Λαρισαϊκό Σύλλογο
  • 2015-2016 Προπονητής  Αγωνιστικών τμημάτων Υποδομής στον ΑΡΗ
  • 1985-1986 Βοηθός   προπονητή,   άνοδος   στην   Α2   κατηγορία   με   τον Γυμναστικό Σύλλογο Σπάρτακ στο Πλέβεν της Βουλγαρίας
  • 1990-1993 άνοδος στην Β’ Κατηγορία με τον Γυμναστικό Σύλλογο Ζβεζδετς Γόρνα Μάλινα Βουλγαρίας
  • 1991-1992 1n θέση στη B’ Εθνική Κατηγορία Βουλγαρίας και συμμετοχή στα μπαράζ για άνοδο στην Α2 ανδρών
  • 1991-1992 2η θέση στο Σχολικό Λυκειακό Πρωτάθλημα στη Βουλγαρία
  • 1991-1992 4η θέση σε Εθνικό Πρωτάθλημα Κορασίδων στην Πόλη Τσέρβεν Μπριάκ
  • 1992-1993 2η θέση σε Εθνικό Πρωτάθλημα Παίδων με την ομάδα της C.S.K.A.
  • 1993-1994 1η θέση σε Εθνικό Πρωτάθλημα Παμπαίδων με την ομάδα της C.S.K.A.
  • 1994-1995 1η θέση σε Εθνικό Σχολικό Λυκειακό Πρωτάθλημα στην Πόλη Ρούσε
  • 1994-1995 3η θέση στο Εθνικό Πρωτάθλημα Παίδων στην Πόλη Ράζλογ με την ομάδα της C.S.K.A.
  • 1997-1998 άνοδος στη Β’ Εθνική Γυναικών με την ομάδα της Νίκης Βόλου
  • 1998-1999 2η θέση στη Β’ Εθνική Γυναικών με την ομάδα της Νίκης Βόλου
  • 1999-2000 5η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα πανκορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2001-2002 2η Θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα πανκορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2002-2003 1η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα πανκορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2002-2003 5η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα κορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2003-2004 2η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα κορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2003-2004 3η θέση σε Εθνικό Σχολικό Λυκειακό Πρωτάθλημα στο Άργος με το 12° Λύκειο Λάρισας
  • 2004-2005 1η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα νεανίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2004-2005 3η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα πανκορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2004-2005 5η θέση σε Εθνικό Σχολικό Λυκειακό Πρωτάθλημα στην Κύπρο με το 12° Λύκειο Λάρισας
  • 2005-2006 άνοδος στη Β’ Εθνική γυναικών με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2005-2006 1η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα νεανίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2006-2007 άνοδος στη Α2 Εθνική κατηγορία γυναικών με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2007-2008 3η θέση σε πανελλήνιο πρωτάθλημα κορασίδων με την ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2008-2009 άνοδος στην Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών με την ομάδα Σ.Π.Α. Καρδίτσας
  • 2008-2009 5η θέση στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κορασίδων στο Σεράγεβο της Βοσνίας ως Βοηθός Προπονητή
  • 2009-2010 βοηθός προπονητή Εθνικής Ομάδας Παίδων
  • 2011-2012 1η θέση στο Πρωτάθλημα Πανκορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ με την ομάδα του ΑΣ. Ασκληπιού Τρικάλων
  • 2012-2013 Άνοδος Στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών μ ομάδα του ΑΣΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 2012-2013 2η θέση στο Πρωτάθλημα Πανκορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ με την ομάδα του ΑΣΑ Τρικάλων
  • 2012-2013 4η θέση στο Πρωτάθλημα Πανκορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ με την ομάδα του ΑΣΑ Τρικάλων
  • 2013-2014 1η θέση στο Πρωτάθλημα Πανκορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ με την ομάδα του ΑΣΑ Τρικάλων
  • 2014-2015 Άνοδος στη Α1 Εθνική Κατηγορία Γυναικών μ ομάδα του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου
  • 2015-2016 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ