SEASON 2016-2017

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Σεζόν 2016-2017
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑRosterΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣΕΔΡΑ

A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ολυμπιακός ΣΦΠ63222116597.14
2Παναθηναϊκός ΑΟ562219361193.19
3Πανναξιακός ΑΟΝ492216654262.07
4ΑΟ Θήρας382213949391.25
5ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ372213943381.14
6ΑΣ Μακεδόνες Αξιού3322111142401.05
7ΓΣ Ηλιούπολης3322111143440.98
8ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil262281435470.74
9ΑΠΣ Αίας Ευόσμου222271528510.55
10ΑΣΠ Θέτις212271532510.63
11Ελπίδα Αμπελοκήπων152251727570.47
12ΑΕΚ Αθηνών3221216640.09

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/Results

Επιλέξτε Αγωνιστική

ΕΔΡΑ: ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΕΖΟΝ 2016-2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

 FINAL 4  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Αγώνας:

Ημερομηνία Time League Season #Αγν.
03/06/2017 7:00 pm FINAL 4 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017 2

Αποτέλεσμα Αγώνα

Ομάδα123SetsΑποτέλεσμα
Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2525253Win
ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2018170Loss

Μικρός Τελικός

Αγώνας:

Ημερομηνία Time League Season #Αγν.
03/06/2017 5:00 pm FINAL 4 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017 2

Αποτέλεσμα Αγώνα

Ομάδα1234SetsΑποτέλεσμα
ΑΡΗΣ(Παγκ)251325253Win
ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)212521221Loss

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Δ’ ΦΑΣΗ   play off 8

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ / ΗΤΤΕΣ  – Δ’ ΦΑΣΗ   play off 8

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΝ.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)2061
1ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2061
3ΑΡΗΣ(Παγκ)2167
3Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2167
5ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ)1276
5ΕΟΣ(Παγκ)1276
7ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ)0216
7ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ)0216

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Γ ΦΑΣΗ   3ος Όμιλος

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ου Ομίλου

Οι δυο πρώτες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)6330918.18
2ΑΡΗΣ(Παγκ)5321641.46
3ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)4312470.56
4ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)3303290.22

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

B ΦΑΣΗ   1οι vs 4οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ – ΗΤΤΕΣ  1οι vs 4οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΝ.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Παγκ)2060
1ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Παγκ)2060
1ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Παγκ)2060
1ΕΟΣ(Παγκ)2060
1ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)2060
1Ν. ΒΟΤΣΗΣ(Παγκ)2060
1ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ(Παγκ)2060
8ΑΡΗΣ(Παγκ)2061
9ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)0216
10ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ(Παγκ)0206
10ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ(Παγκ)0206
10ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ(Παγκ)0206
10ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ(Παγκ)0206
10ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ(Παγκ)0206
10ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(Παγκ)0206
10ΧΑΝΘ(Παγκ)0206

B ΦΑΣΗ  2οι vs 3οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
3

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΙΚΕΣ – ΗΤΤΕΣ  2οι vs 3οι

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ 3ος Αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί

PosΟμάδαΑγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ(Παγκ)22060
1ΒΑΟ(Παγκ)22060
1ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ(Παγκ)22060
1ΗΡΑΚΛΗΣ(Παγκ)22060
1ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(Παγκ)22060
6ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.(Παγκ)22062
7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ(Παγκ)22063
8ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤ.(Παγκ)32164
9ΑΟ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ(Παγκ)31246
10ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ(Παγκ)20236
11ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ(Παγκ)20226
12ΑΝΑΤΟΛΙΑ(Παγκ)20206
12ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ(Παγκ)20206
12ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(Παγκ)20206
12ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)20206
12Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Παγκ)20206

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Α ΦΑΣΗ   Δ’ Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
2
2
2
3
3
3
4
4
4
5
5
5

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Α ΦΑΣΗ   Δ’ Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(Παγκ)1055015113.64
2ΒΑΟ(Παγκ)95411334.19
3ΚΡΟΝΟΣ(Παγκ)8532990.99
4ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(Παγκ)75238100.79
5ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.(Παγκ)65145120.41
6ΠΑΟΚ(Παγκ)55050150.00

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΣΕΖΟΝ 2016-2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Επιλέξτε Όμιλο1ος Όμιλος2ος Όμιλος3ος Όμιλος4ος Όμιλος

1ος Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
6
6
6
6
6
7
7
7
7
7
8
8
8
8
8
9
9
9
9
9

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

1ος Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.(ΠαγκΒ)179812692.86
2ΑΣ ΑΡΗΣ 1(ΠαγκΒ)1697224102.38
3ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. 1(ΠαγκΒ)1697225141.77
4ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1(ΠαγκΒ)1596320101.98
5ΖΕΦΥΡΟΣ 02(ΠαγκΒ)1596320151.32
6ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ(ΠαγκΒ)1394516151.06
7ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ(ΠαγκΒ)1293610220.45
8ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ. 1(ΠαγκΒ)119279230.39
9Εσπερος θερμ(ΠαγκΒ)1091811240.46
10ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.(ΠαγκΒ)109186250.24

2ος Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
6
6
6
6
6
7
7
7
7
7
8
8
8
8
8
9
9
9
9
9

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

2ος Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΠO ΠΑΝΟΡΑΜΑ(ΠαγκΒ)1899027124.55
2ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ(ΠαγκΒ)179812554.90
3ΑΠΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ 1(ΠαγκΒ)1697221121.74
4ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. 2(ΠαγκΒ)1596320101.98
5ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ(ΠαγκΒ)1495417141.21
6ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ(ΠαγκΒ)1394513190.68
7ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.(ΠαγκΒ)1192712210.57
8ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ. 2(ΠαγκΒ)119279220.41
9ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2(ΠαγκΒ)119278210.38
10ΑΣ ΑΡΗΣ 2(ΠαγκΒ)99090270.00

3ος Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
6
6
6
6
6
7
7
7
7
7
8
8
8
8
8
9
9
9
9
9
10
10
10
10
10
11
11
11
11
11

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

3ος Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΕΝ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ 1(ΠαγκΒ)1899027212.86
2ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ(ΠαγκΒ)17107325131.91
3ΜΕΝΤ(ΠαγκΒ)17107324141.70
4ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.(ΠαγκΒ)17107323171.35
5ΑΣ ΑΡΗΣ 3(ΠαγκΒ)16106423191.20
6ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ. 1(ΠαγκΒ)1596318141.28
7ΠΑΟΚ(ΠαγκΒ)14104619210.90
8ΑΠΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ 2(ΠαγκΒ)13103713240.54
9ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 1(ΠαγκΒ)13103713250.52
10ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ(ΠαγκΒ)10100105300.17
11ΚΡΟΝΟΣ(ΠαγκΒ)981710210.47

4ος Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο#Αγν.
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
6
6
6
6
6
7
7
7
7
7
8
8
8
8
8
9
9
9
9
9

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

4ος Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ.(ΠαγκΒ)18990270270.00
2ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.(ΠαγκΒ)1697221102.08
3ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(ΠαγκΒ)1697222111.98
4ΑΣ ΑΡΗΣ 4(ΠαγκΒ)1596318121.49
5ΒΑΟ(ΠαγκΒ)1495417141.21
6ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛ.(ΠαγκΒ)1495415131.15
7ΑΕΝ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ 2(ΠαγκΒ)1192715230.65
8ΑΝΑΤΟΛΙΑ(ΠαγκΒ)1192710210.47
9ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 2(ΠαγκΒ)119277250.28
10ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ. 2(ΠαγκΒ)99094270.15
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΕΖΟΝ 2016-2017

ΑΡΗ ΑΡΗ, εσύ είσαι το καμάρι!!!

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΓΣΚ Ηρακλής6330942.20
2ΑΣ Άρης5321861.31
3ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’4312660.98
4Ελπίς Αμπελοκήπων(Κορ.)3303290.22

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ Άρης6330924.29
2Μακεδόνες Αξιού(Κορ.)5321861.31
3ΓΣ Ένωση Ελασσόνας4312470.56
4ΑΟ Καβάλας3303390.33

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ελπίς Αμπελοκήπων(Κορ.)6330918.18
2ΕΑΛ5321631.94
3ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος4312360.49
4ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων3303190.11

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’6330924.29
2ΑΣΠ Απόλλων5321841.95
3ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου4312360.49
4ΔΑΣ Δραπετσώνας3303190.11

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΓΣΚ Ηρακλής63309090.00
2ΑΟ Νέοι Βύρωνος5321641.46
3Ολυμπιακός ΣΦΠ4312360.49
4Πανναξιακός ΑΟΝ(Κορ.)3303190.11

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΡΗ ΑΡΗ, εσύ είσαι το καμάρι!!!
Η ομάδα μας κατέκτησε και επίσημα τον τίτλο στο πρωτάθλημα κορασίδων της ΕΠΕΣΘ. Ένας τίτλος που είχε ο σύλλογος μας να κατακτήσει 10 ολόκληρα χρόνια. Για να φτάσουμε όμως στη κατάκτηση της πρώτης θέσης, έπρεπε όλες οι παίκτριες μας να δώσουν το καλύτερο τους εαυτό. Έπρεπε ο προπονητής μας Γιάννης Τσαιρέλης να τις κάνει “ομάδα” και η ΟΜΑΔΑ να δώσει το 100%, ώστε να κερδίσουμε τη πρώτη θέση με 3 νίκες στο Final4 της ΕΠΕΣΘ. Αυτός είναι ο δεύτερος τίτλος για την ομάδα μας για το 2017, καθώς είχε προηγηθεί το πρωτάθλημα των νεανίδων. Η χαρά όλων είναι μεγάλη, αλλά ολοκληρώθηκε σήμερα, καθώς ο σύλλογος μας έχει μπροστά του 2 Πανελλήνια πρωταθλήματα, τόσο σε κορασίδες όσο και νεάνιδες και χρειάζεται ακόμα πιο σκληρή δουλειά από όλους για να κατακτήσουμε τους στόχους μας.
Τέλος, νιώθουμε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε της ΕΠΕΣΘ για την άρτια οργανωμένη εκδήλωση.

FINAL 4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2017 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(ΚορΑ.)6330918.18
2ΑΣ Ελπίς(ΚορΑ.)5321651.18
3Μακεδόνες Αξιού(Κορ.)4312560.82
4Ατρόμητος Τριαδίου(Κορ.)3303190.11

ΣΤΟ ΕΓ ΜΙΚΡΑΣ ΤΟ FINAL 4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2017

Το τριήμερο 5,6,7 Μαρτίου θα διεξαχθεί το Final 4 Κορασίδων στο ΕΓ Μίκρας, με τη συμμετοχή των Μακεδόνων Αξιού, Ελπίδας Αμπελοκήπων, ΑΡΗ και Ατρόμητου Τριαδίου. Οι αγώνες των δύο πρώτων ημερών θα πραγματοποιηθούν 17.30 και 19.30, ενώ της τρίτης και τελευταίας 17.00 και 19.00.
Μετά από τη κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 28/2 στις 14.00 στα γραφεία της ΕΠΕΣΘ. το πρόγραμμα των αγώνων είναι:

FINAL 4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2017 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

FINAL 4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2017 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(ΚορΑ.)6330918.18
2ΑΣ Ελπίς(ΚορΑ.)5321651.18
3Μακεδόνες Αξιού(Κορ.)4312560.82
4Ατρόμητος Τριαδίου(Κορ.)3303190.11

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Δ’ ΦΑΣΗ (Play Off/8)

Ομάδες
Νικητής
1αγ
Νικητής
2αγ
Νικητής
3αγ*
Μακεδόνες Αξιού-Απόλλων Καλ.
Μακεδόνες Αξιού
Μακεδόνες Αξιού
ΔΧ
Ατρόμητος Τρ.-Αριστοτέλης Επ.
Ατρόμητος Τρ
Ατρόμητος Τρ
ΔΧ
Ελπίς Αμπ.-Ναύαρχος Βότσης
Ελπίς Αμπ.
Ελπίς Αμπ.
ΔΧ
Αίας Ευόσμου-ΑΣ ΑΡΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
ΔΧ
Πρόκριση στις 2 νίκες.
*3ος αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί.
Με κόκκινο χρώμα οι ομάδες που προκρίθηκαν στο F4

Γ ΦΑΣΗ   Γ’ Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Γ ΦΑΣΗ   Γ’ Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ Ελπίς(ΚορΑ.)116511534.84
2ΑΣ ΑΡΗΣ(ΚορΑ.)116511543.66
3Μυγδονιακός(ΚορΑ.)86246140.43
4Ποσειδώνας Μηχ.(ΚορΑ.)66063180.17

Β’ ΦΑΣΗ

1οι vs 4οι 1αγ 2αγ 3αγ
Α4 – Η1 Περσέας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3  0-3  ΔX
Β4 – Ζ1 Ηρακλής Γέφυρας-Άρης   0-3  0-3  ΔX
Γ4 – ΣΤ1 ΔΑΣΩ-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3  0-3  ΔX
Δ4 – Γ1   BAO-Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3  0-3  ΔX
Ε4 – Δ1 ΧΑΝΘ-Ναύαρχος Βότσης 1-3  0-3  ΔX
ΣΤ4 – Ε1 ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3  0-3  ΔX
Ζ4 – Β1 Ορφέας Πλαγιαρίου-Αίας Εύοσμου 0-3  0-3  ΔX
Η4 – Α1 Πειραματικό-Μακεδόνες Αξιού 0-3  0-3  ΔΧ
2οι vs 3οι 1αγ 2αγ 3αγ
Α3 – Ζ2 Κεραυνός Αγίου Παύλου-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3  0-3 ΔX
Β3 – Δ2 Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος 1-3  0-3  ΔΧ
Γ3 – Α2  ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3  0-3  ΔΧ
Δ3 – Γ2  Μυγδονιακός-ΠΟ Μουδανιών 3-2  0-3  3-0
Ε3 – ΣΤ2 Πήγασος Πολίχνης-ΜΕΝΤ 3-1  3-0  ΔX
ΣΤ3 – Η2 Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού-Αριστοτέλης Επανομής 1-3  0-3  ΔX
Ζ3 – Ε2 Ζέφυρος-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3  3-1  1-3
Η3 – Β2 ΑΟ Καβακλιωτών-ΕΟ Σταυρούπολης 0-3  0-3  ΔX

Πρόκριση στις 2 νίκες.
3ος αγώνας θα γίνει μόνο αν χρειαστεί.
Με “BOLD” οι ομάδες που προκρίθηκαν στη Γ’ Φάση

Α ΦΑΣΗ Ζ’ Όμιλος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

Α ΦΑΣΗ Ζ’  Όμιλος ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(ΚορΑ.)844012110.91
2ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.(ΚορΑ.)74311033.23
3ΖΕΦΥΡΟΣ(ΚορΑ.)6422670.85
4ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.(ΚορΑ.)54134100.40
5ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.(ΚορΑ.)44041120.08
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ 1 ΣΕΖΟΝ 2016-2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Α’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ 1

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1Ηρακλής(ΚορB.)189902738.71
2ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1(ΚορB.)169722182.59
3Ναύαρχος Βότσης 1(ΚορB.)169722292.42
4Ατρόμητος Τριαδίου 2(ΚορB.)1596320111.80
5ΑΣ ΑΡΗΣ(ΚορB.)1495419141.36
6Κεραυνός Αγ. Παύλου 1(ΚορB.)1394514190.73
7Προμηθέας Πυλαίας(ΚορB.)1293613190.68
8Εθνικός Πυλαίας(ΚορB.)1293613200.65
9Αχιλλέας Τριανδρίας(ΚορB.)109184240.17
10ΧΑΝΘ(ΚορB.)99091270.04

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

Επιλέξτε Αγωνιστική

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ2 ΣΕΖΟΝ 2016-2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

Α’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ 2

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(ΚορB.)189902746.60
2ΒΑΟ(ΚορB.)179812664.26
3ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2(ΚορB.)169722392.53
4ΑΣ ΕΛΠΙΣ(ΚορB.)1596321121.74
5ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ(ΚορB.)1495417131.30
6ΑΕΣ ΚΡΟΝΟΣ(ΚορB.)1394515150.99
7ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2(ΚορB.)1293611210.52
8ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦΣ(ΚορB.)119277220.32
9ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 2(ΚορB.)109185240.21
10ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ(ΚορB.)99091270.04

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

Επιλέξτε Αγωνιστική

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων. 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΣΕΖΟΝ 2016-2017

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ vs ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil

Αγώνας:

Ημερομηνία Time League Season #Αγν.
08/05/2017 5:45 pm Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων Τελική Φάση 2016-2017 2B

Αποτέλεσμα Αγώνα

Ομάδα1234SetsΑποτέλεσμα
ΑΣ Άρης252522263Win
ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil181925241Loss
Μικρός Τελικός: ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου vs ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων

Αγώνας:

Ημερομηνία Time League Season #Αγν.
08/05/2017 3:00 pm Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων Τελική Φάση 2016-2017 2A

Αποτέλεσμα Αγώνα

Ομάδα12345SetsΑποτέλεσμα
ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου30252322153Win
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων28222525122Loss

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016-2017
 Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
1η ΘΕΣΗ ΑΣ ΑΡΗΣ

VIDEO ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

σε live streaming από το Ράδιο Ελασσόνα 88.4 (www. radioelassona.gr)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων

Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ Άρης844012110.91
2ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων74311051.96
3ΓΣ Ένωση Ελασσόνας6422761.15
4ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης5413490.44
5ΑΟ Αμυγδαλεώνα44040120.00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017
ΑΣ ΑΡΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ 2016-2017

 ΤΟ FINAL 4 ΝΕΑΝΙΔΩΝ
θα διεξαχθεί στο “Γ. Κατσάνης” το διήμερο 7-8 Φεβρουαρίου

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΕΠΕΣΘ 2016-2017
ΑΣ ΑΡΗΣ

2. Ελπίς Αμπελοκήπων  
3.  Αίας Ευόσμου
4. Καμπανιακός

Β’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(Νεαν.)105501543.66
2Αίας Εύοσμου(Νεαν.)853211101.09
3ΑΣ ΕΛΠΙΣ(Νεάν.)752310100.99
4Καμπανιακός(Νεαν.)75239120.74
5Ηρακλής 2015(Νεαν.)75239130.69
6ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞ.(Νεάν.)65147120.58

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

Α’ ΦΑΣΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

PosΟμάδαΒ.Αγ.Ν.Η.Σ.Υ.Σ.Κ.Συντ.
1ΑΣ ΑΡΗΣ(Νεαν.)14770210210.00
2ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ(Νεαν.)137611835.81
3ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.(Νεαν.)1174314101.39
4ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ.(Νεαν.)1174313101.29
5Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Νεαν.)1174313130.99
6Δ.Α.Σ.Ω.(Νεαν.)97257180.39
7ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ(Νεαν.)87166190.31
8ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(Νεαν.)77072210.09

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗμερομηνίαΑγώναςTime/ResultsΓήπεδο

Επιλέξτε Αγωνιστική

*Οι ημερομηνίες και ώρες των άλλων αγώνων (εκτός των αγώνων του ΑΡΗ) είναι ενδεικτικές.  
Επισκεφθείτε το site της ΕΠΕΣΘ (www.epesth.gr) για τις ακριβείς ηερμονηνίες και ώρες διεξαγωγής των άλλων αγώνων.